Для ліцеїстів

Домедична підготовка для школярів

Поради байкера для школярів МВС

Під час війни – важливо вміти рятувати життя. Корисні навички будуть цікаві не лише дорослим, а в першу чергу школярам. 

У динамічних історіях «Байкер» – бойовий медик, фельдшер 27-ї Печерської бригади Національної гвардії України разом із двома учнями однієї із київських шкіл – Іваном та Сашком розбиратимуть можливі екстрені ситуації і на конкретних прикладах показуватимуть, як діяти в тому чи іншому випадку, як не розгубитися, як вчасно надати допомогу постраждалому до прибуття медичної допомоги. 

Тема 1

  • Розбираємо імовірну ситуацію, коли невідома людина в парку раптом знепритомніла, ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ, впала на землю і що робити звичайному школяру в даному випадку, його послідовність дій із допомоги до прибуття медиків. 

Тема 2

  • Для чого вона потрібна, як її проводити. Скільки, наприклад, натискань на серце треба зробити на хвилину, коли рятуєш людину.

Темак 3

  • Де знайти ДЕФІБРІЛЯТОР у разі екстреної ситуації? Як ним користуватись?

Тема 4

  • Що робити і як діяти якщо напад раптом стався у випадкового перехожого? Як не зашкодити людині, чого не треба робити зайвого і як взаємодіяти до приїзду швидкої медичної допомоги. 

Тема 5

  • Що таке СТАБІЛЬНЕ БОКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ. Для чого воно потрібно постраждалій людині, яка зазнала раптового судомного нападу або у неї епілептичні реакції?

     

Тема 6

  • Наприклад, твій приятель або стороння людина вдавилася, не може дихати і ось-ось втратить свідомість. Що робити, як її рятувати? 

Тема 7

  • Здавалося, що тут такого – набрав три цифри, натиснув на смартфоні номер екстреної допомоги – 112 або 103 та чекай на її приїзд. Але насправді, алгоритм дій трішки інакший і досить дієвий. 

Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.